Op dinsdag 18 en woensdag 19 mei is de Masterclass Bruidswerk door Annemarie Kromhout-Hoekstra en Michael van Namen gehouden. De Masterclass was georganiseerd door Bloem&Blad in samenwerking met Bloemengroothandel van der Vijver. De in totaal 32 deelnemers maakten een handgebonden bruidsboeket, een frameboeket met een origineel en snel te maken frame, een versiering voor een prieel en een fijn werk (corsage, armband of diadeem). Een deel van het gemaakte werk is gepubliceerd in Bloem&Blad nummer 5.
De masterclass is gesponsord door Bloemengroothandel van der Vijver, Anthogether, Berg Roses, Marginpar, MEERgroothandel en Smithers Oasis. Op dinsdag 8 en woensdag 9 juni is er opnieuw een Masterclass. Dan staan Afscheidsbloemen centraal. Deze Masterclass wordt gegeven door Teunis Venema en Renée Klatten. Aanmelden kan hier.
Een impressie van de Masterclass Bruidswerk:
Michael en Annemarie geven tekst en uitleg, tips & trics. Deelnemers tijdens de eerste dag. Handgebonden boeket van Ilse Rambags. Frameboeket van Katja Hammersma. Frameboeket van Diane Vijverberg. Frameboeket van Debby van de Wees. Frameboeket van Petra Gille. Frameboeket van Janneke van Es. Frameboeket van Liza Baas. Frameboeket van Charlotte Janzon. Frameboeket van Mariska Hoogendoorn-de Jong. Frameboeket van Lisette Wesselman. Prieelstuk van Ilse Rambags. Prieelversiering van Pauline Arkesteijn. Katja Hammersma. Liza Baas. Karin Krul. Monique Wulfer. Debby van de Wees. Bloemwerken van de tweede dag… Polscorsage. Deelnemers van de tweede dag. Fotografie Jeannet Hooftman en Maarten Mulder.